SHQENGSRB

Nyja e Prokurimit Publik

 • Postuar nga: Kategoria: Publikimet Postuar me: 05.10.2017
 • Raporti i OSHP Mars-Qershor – Kliko këtu për ta shkarkuar
  Lajmet e Rekomanduara

  Shkolla verore “Challenge History 2 – REACT for the Future” këtë vit po…

  më shumë

  Shoqëria civile shpreh shqetësimin për legjislacionin zgjedhor

  më shumë

  Pasiguria juridike dhe mungesa e monitorimit në prokurim publik

  më shumë

  Platformë Online

  RAPORTO NË NDREQE.COM

  Platformë Online

  Infografika e fundit